Úhlová bruska EXTOL PREMIUM AG 150 AR

Kód: 8892018
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Na dotaz

Funkce

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Univerzál pro široký rozsah práce 

Tato úhlová bruska od společnosti EXTOL PREMIUM je vhodná pro středně těžkou práci v podobě řezání či broušení široké škály materiálu od oceli až po stavební materiál. Kotouč o průměru 150 mm a výkon motoru 1200 W z ní děla univerzální stroj, který využijí jak hobby kutily tak i profesionálové. Uživatelovi přijde vhod i otočná rukojeť, kterou lze nastavit do různých poloh pro různé druhy práce.


Hlavní přednosti

  • praktický tvar hlavy umožní odložit brusku „na záda“ v jakémkoli pracovním prostředí
  • souměrné ergonomické řešení je vhodné také pro leváky
  • díky důmyslné konstrukci je výměna uhlíků rychlá a jednoduchá
  • otočná rukojeť umožní nastavení ideální pracovní polohy

Rozsah dodávky

 otočná rukojeť


Nářadí Extol premium

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

 

Kvalita ukrytá uvnitř

Na rozdíl od hobby kategorie jsou veškeré namáhané díly nářadí Extol Premium vyrobeny z cementované kalené oceli legované chromem, vanadem, niklem a titanem a zaručují tak dlouhou životnost. Kvalitní ložiska jsou u modelů s předpokladem vysokého zatížení uložena v patentovaném systému tlumícím vibrace.

 

Spolehlivý motor

Motor je srdcem každého elektronářadí. U Extol Premium je samozřejmostí vinutí z tepelně odolné mědi a komutátory s příměsí stříbra, které zajišťují vynikající výkon a eliminují přehřívání motoru.

 

Příjemný pocit při práci RUBBER PAINT

Při výrobě většiny modelů je použita technologie nástřiku povrchové vrstvy na bázi gumy, díky němuž je kontakt ruky se strojem při práci příjemnější a spolehlivější. Ergonomické rukojeti jsou kromě toho doplněny protiskluzovými a antivibračními prvky.


bruska EXTOL PREMIUM v akci! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Úhlové brusky Ø 150 mm
Hmotnost: 3.4 kg
? Příkon: 1 200 W
? Regulace otáček: Bez regulace
Průměr kotouče: 150 mm
Volnoběžné otáčky: 8 000 ot/min
Závit hřídele: M14
Hmotnost: 3,4 kg
Záruka (základní): 2 roky
Záruka (prodloužená): 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: