EXTOL PREMIUM AG 230 SR - úhlová bruska

MAD-8892020
  • 1 z 2

Funkce


  • 2 471 Kč bez DPH
  • 2-3 dny
2 990 Kč
Kategorie: Úhlové brusky 230mm
Záruka: 2 roky
otáčky: 6000/min
hmotnost: 6,0kg
značka: EXTOL PREMIUM
extra: otočná rukojeť
napětí/frekvence: 230V/50Hz
průměr kotouče: 230mm
závit vřetene: M14
závit rukojeti: M14
příkon: 2350W
Značka: EXTOL PREMIUM
 

 

 

Úhlová bruska EXTOL PREMIUM je praktický pomocník pří práci se všemi druhy materiálů. Poradí si jak s broušením či řezáním oceli tak různých stavebních materiálu. Výkon brusce dodává motor o síle 2350 W tvořen z tepelně odolné mědi. Mezi další výhody patří prvky na bázi gumy, které zaručují komfort a bezpečí při manipulaci v jakékoliv situaci. 


Hlavní přednosti

  • praktický tvar hlavy umožní odložit brusku „na záda“ v jakémkoli pracovním prostředí
  • souměrné ergonomické řešení je vhodné také pro leváky
  • díky důmyslné konstrukci je výměna uhlíků rychlá a jednoduchá
  • otočná rukojeť umožní nastavení ideální pracovní polohy

Rozsah dodávky 

 otočná rukojeť

 kryt 

 


Nářadí Extol premium

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

 

Kvalita ukrytá uvnitř

Na rozdíl od hobby kategorie jsou veškeré namáhané díly nářadí Extol Premium vyrobeny z cementované kalené oceli legované chromem, vanadem, niklem a titanem a zaručují tak dlouhou životnost. Kvalitní ložiska jsou u modelů s předpokladem vysokého zatížení uložena v patentovaném systému tlumícím vibrace.

 

Spolehlivý motor

Motor je srdcem každého elektronářadí. U Extol Premium je samozřejmostí vinutí z tepelně odolné mědi a komutátory s příměsí stříbra, které zajišťují vynikající výkon a eliminují přehřívání motoru.

 

Příjemný pocit při práci RUBBER PAINT

Při výrobě většiny modelů je použita technologie nástřiku povrchové vrstvy na bázi gumy, díky němuž je kontakt ruky se strojem při práci příjemnější a spolehlivější. Ergonomické rukojeti jsou kromě toho doplněny protiskluzovými a antivibračními prvky.

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: