Elektrická příklepová vrtačka Metabo SBE 650
Kód: 600671510Související produkty
Detailní popis produktu
Příklepová vrtačka - Metabo SBE 650
- Elektronika Vario (V) k práci s odpovídajícími otáčkami
- kolečko pro nastavení předvolby otáček
- pravý/levý chod
- Vřeteno s vnitřním šestihranem pro šroubovací bity k práci bez upínacího pouzdra
Rozsah dodávky příklepové vrtačky - Metabo SBE 650
- Rychloupínací sklíčidlo Futuro Plus
- přídavná rukojeť
- Hloubkový doraz
- plastový kufr
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky |
|---|---|
| EAN: | 4007430283801 |
| Značka: | Metabo |
| ? Příkon: | 650 W |
| ? Filtrovací příkon: | 500 - 999 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| ? Regulace otáček: | S regulací |
| ? Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| ? Max. vrtací výkon do dřeva: | 30 mm |
| ? Max. vrtací výkon do oceli: | 13 mm |
| ? Max. vrtací výkon do zdiva: | 16 mm |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Typ vrtačky: | Příklepová |
| Max. točivý moment: | 9 Nm |
| Počet otáček při volnoběhu: | 0 - 2 800 /min |
| Otáčky při jmenovitém zatížení: | 1 500 /min |
| Max. počet příklepů: | 44 800 /min |
| Rozpětí sklíčidla: | 1,5 - 13 mm |
| Průměr upínacího hrdla: | 43 mm |
| Vrtací vřeteno s vnitřním šestihranem: | 6,35 mm |
| Závit vrtacího vřetena: | 1/2" - 20 UNF |
| Délka kabelu: | 2,5 m |
| Záruka (základní): | 2 roky |
| ? Záruka (prodloužená): | 3 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KOKI Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Královická 1793, 250 01 Brandýs nad Labem |
| E-mail : | CZ-info@koki-group.com |





