Aku multifunkčná brúska Metabo MT 18 LTX BL QSL (solo)
Kód: 613088840Podrobný popis
Aku multifunkčná brúska Metabo MT 18 LTX BL QSL (solo)
- Oscilačný akumulátorový univerzálny stroj Multitool s vysokým výkonom porovnateľný so sieťovým strojom
- Na intenzívne používanie pri úprave interiéru s presným upínaním 3D StarlockPlus
- Nepostrádateľná pri úpravách interiéru na rezanie, brúsenie, strúhanie a rašpľovanie najrôznejších materiálov
- Výmena nástroja Metabo Quick: rýchla a komfortná vďaka magnetickému upínaniu na predbežnú fixáciu vložného nástroja
- Unikátny bezuhlíkový motor pre maximálnu efektivitu pri práci aj v trvalej prevádzke
- Extra svetlá LED pre dobrú viditeľnosť v pracovnej oblasti
- S metaBOXom, inteligentným riešením na prepravu a skladovanie
Rozsah dodávky aku multifunkčné brúsky Metabo MT 18 LTX BL QSL
- Ponorný pílový plátok 32 mm (drevo + kov)
- metaBOX 145 L
- bez akumulátorového článku, bez nabíjačky
Oblasť použitia aku multifunkčného náradia Metabo MT 18 LTX BL QSL
Aku multifunkčná brúska Metabo MT 18 LTX BL QSL je určené na rezanie a delenie drevených materiálov, sadrových materiálov, neželezných kovov a upevňovacích prvkov (napr. nekalených klincov, svoriek). Rovnako je vhodné na prácu s mäkkými obkladačkami a na brúsenie a škrabanie malých plôch za sucha. Je obzvlášť vhodné pre prácu blízko okrajov a zarovnávania.
Aku multifunkčná brúska Metabo MT 18 LTX BL QSL v akcii !
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku multifunkčné náradie |
|---|---|
| EAN: | 4061792183940 |
| Značka: | Metabo |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| ? Regulace otáček: | S regulací |
| ? Počet akumulátorů: | 0 |
| Typ brusky: | Multifunkční |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový motor |
| Počet kmitů při volnoběhu: | 8 000 - 20 000 /min |
| Oscilační úhel vlevo/vpravo: | 1,6 ° |
| Upínání nástroje: | Starlock/ StarlockPlus |
| Brusná deska, rozměr z rohu do rohu: | 93 mm |
| Záruka (základní): | 2 roky |
| ? Záruka (prodloužená): | 3 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KOKI Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Královická 1793, 250 01 Brandýs nad Labem |
| E-mail : | CZ-info@koki-group.com |





