Aku ohraňovacia frézka Bosch GKF 12V-8 (solo v kartóne)
Kód: 06016B0002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Aku ohraňovacia frézka Bosch GKF 12V-8
|

Trieda napätia
Napätie akumulátora - 12V.
Bezuhlíkový motor
Bezuhlíkový motor poskytujúci dlhšiu životnosť a dobu chodu.
Aretácia vretena
Jednoduchá výmena nastroje vďaka aretácii vretena.
Rozsah dodávky aku ohraňovacej frézky Bosch GKF 12V-8
- Kartónová krabica
- Upínacia klieština s presuvnou maticou 8 mm
- Vidlicový kľúč 17 mm
- Bez aku zdroje a nabíjačky (nulová verzia)
Oblasť použitia aku ohraňovacej frézky Bosch GKF 12V-8
Aku ohraňovacia frézka Bosch GKF 12V-8 je určená na frézovanie hrán a profilov v dreve, plaste a nekovových ľahkých stavebných materiáloch na pevnom podklade.
Nezabudnite na akumátorové zdroje a nabíjačku!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku frézky |
|---|---|
| EAN: | 3165140909792 |
| Značka: | BOSCH |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| ? Dle materiálu: | Sádrokarton |
| ? Počet akumulátorů: | 0 |
| ? Průměr upínací kleštiny: | 6 mm, 8 mm, 1/4" |
| Volnoběžné otáčky: | 13 000 ot/min |
| Kompatibilní průměry upínacích kleštin: | 6 mm / 8 mm / 1/4" |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 1,1 kg |
| Záruka (základní): | 2 roky |
| ? Záruka (prodloužená): | 3 roky |
| ? -: | THIS-PRODUCT |
| ? Varianta 1: | 06016B0000 |
| ? data_set: |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch odbytová s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107d, 158 00 Praha 5 |
| E-mail : | kontakt@cz.bosch.com |





