EXTOL PREMIUM - kľúče nástrčné, sada 65ks
Kód: 8818370Podrobný popis
Kvalita v plechu, sila v rukách
Hlavné prednosti
Gola sada Extol Premium 65 dielov je navrhnutá pre tých, ktorí preferujú tradičnú mechanickú odolnosť. Hlavným benefitom je celokovový box, ktorý náradie ochráni v náročnom prostredí servisu oveľa lepšie ako bežné plastové kufre. Sada múdro delí prácu medzi jemný 1/4" systém (kde nájdete aj špecifické E-Torx orechy pre moderné automotive) a silový 1/2" systém s rozsahom do 32 mm. Srdcom sú dve 45zubé račne, ktoré sú zámerne konštruované pre vyššiu tuhosť a odolnosť pri povoľovaní zahrdzavených spojov. Vyrobené z preverenej CrV ocele, náradie ponúka precízne lícovanie a ochranu hrán skrutiek pred strhnutím.
01
Nezničiteľný kovový kufor
Náradie je uložené v plechovom boxe s poctivými pántami, ktorý vydrží aj drsné zaobchádzanie a pády.
02
Vrátane E-Torx hlavíc
Obsahuje vonkajšie hviezdičky E4 až E10, nevyhnutné pre moderné čidlá, motory a interiéry európskych vozidiel.
03
Dve silové račne 45T
Robustný mechanizmus so 45 zubami ponúka vyššiu odolnosť proti strhnutiu ako jemnejšie 72T varianty.
04
Rozsah 4 až 32 mm
Ucelený rad metrických hlavíc, ktorý vás nenechá v štichu pri precíznej elektronike ani pri náprave auta.
05
Nalisované bity 1/4"
Bity sú pevnou súčasťou orecha, čo zaisťuje maximálnu tuhosť pri skrutkovaní bez rizika vypadnutia bitu.
06
Kompletné servisné doplnky
Vrátane sviečkových kľúčov, kardanov a multifunkčného adaptéra na vytvorenie T-vratidla.
Oblasti použitia
Využitie
Technické údaje
Špecifikácia
Rozpis hlavíc a bitov v sade
Kompletný silový rad: 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 mm.
Jemná sekcia vrátane rozmerov 4.5, 5.5 mm a vonkajších hviezd E4, E5, E6, E7, E8, E10.
Nalisované bity: T8-40, HEX 3-6mm, PH1-3, PL4-7mm. Dĺžka 38 mm pre stabilitu.
Podrobný rozpis 65 dielov
Obsah balenia
1
Račne 1/4" a 1/2" (45T)
Dve prepínacie račne s Quick Release poistkou a ergonomickou rukoväťou.
2
Metrické nástrčné hlavice
1/4" (4-13 mm) a 1/2" (14-32 mm) – celkom 26 kusov.
3
Zástrčné hlavice a E-Torx
1/4" nalisované bity (PH, HEX, TRX) a vonkajšie hviezdy E4-E10.
4
Príslušenstvo a nadstavce
Sviečkové orechy, nástavce (50, 125, 250 mm), adaptér 1/2"-3/8", kardany, vratidlo.
5
Kovový kufrík
Robustný transportný box s presným vnútorným usporiadaním.
Často kladené otázky
Otázky a odpovede
Neodporúčame to. Napriek tomu, že je CrV oceľ Extol Premium veľmi odolná, tieto hlavice sú konštruované pre ručnú prácu. Rázové uťahovače vyžadujú čierne kované hlavice (Impact) z ocele CrMo, ktoré lepšie absorbujú vibrácie stroja.
E-Torx (vonkajšia hviezdička) je štandard pri moderných vozidlách (BMW, Mercedes, Škoda/VW). Nájdete ich na držiakoch čidiel, v interiéroch alebo na motore. Bez nich tieto skrutky neodskrutkujete bez toho, aby ste ich poškodili kliešťami alebo bežným orechom.
Súprava obsahuje adaptér 1/2"-3/8" s otvorom. Ten nasuňte na dlhý 250mm nástavec a vytvoríte tak posuvné T-vratidlo (trhák). Tým získate tuhú páku, ktorú bezpečne povolíte zahrdzavené matice bez toho, aby ste trápili mechanizmus račne.
Áno, u 1/4" zástrčných hlavíc sú bity pevnou súčasťou orecha. Toto riešenie je oveľa stabilnejšie ako bity v adaptéri, bity sa neviknú a nehrozí ich vypadnutie do motorového priestoru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombinované gola sady |
|---|---|
| EAN: | 8595126959964 |
| Značka: | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Ráčna: | 1/4 (45T), 1/2 (45T) |
| Nástavec s rukojetí 1/4: | 1/4x150mm |
| Hlavice zástrčné: | 1/4x 38mm: (-) 4-5,5-7mm, PH1-2-3, H3-4-5-6mm, T8-10-15-20-25-27-30-40 |
| Vratidlo: | 1/4 |
| Technické parametry: | 1/4, 1/2 |
| Univerzální kardan: | 1/4, 1/2 |
| Imbus: | 1,5-2-2,5mm |
| Adaptér s otvorem: | 1/2-3/8 |
| Hlavice nástrčné: | 1/4: 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, E4-5-6-7-8-10, 1/2: 14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm |
| Klíč na svíčky: | 1/2: 16-21mm |
| Prodlužovací nástavec: | 1/4x 50mm, 1/2x 125-250mm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





