GCM305-216S
Kód: 0601B61001Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Píly na drevo |
|---|---|
| EAN: | 4053423846225 |
| Značka: | BOSCH |
| ? Příkon: | 1 300 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| ? Regulace otáček: | Bez regulace |
| ? Max. prořez 90/45°: | 70/40 mm |
| Možnost pojezdu: | S pojezdem |
| Typ pily: | Pokosové pily |
| Typ napájení: | Elektrické |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch odbytová s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107d, 158 00 Praha 5 |
| E-mail : | kontakt@cz.bosch.com |





