GNF20-40
Kód: 06016C5100Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drážkovacie frézky |
|---|---|
| EAN: | 4053423249552 |
| Značka: | BOSCH |
| ? Příkon: | 2 000 W |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. hloubka řezu: | 40 mm |
| Typ frézky: | Drážkovací frézky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch odbytová s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107d, 158 00 Praha 5 |
| E-mail : | kontakt@cz.bosch.com |





