Jadrový vrták O 35 mm Karnasch RAIL-LINE 30
Kód: 38720.130635Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre magnetické vŕtačky |
|---|---|
| EAN: | 4046781028631 |
| Značka: | Karnasch® |
| Hmotnost: | 0,17 kg |
| Průměr jádrového vrtáku: | 35 mm |
| Vrtací hloubka max.: | 30 mm |
| Upnutí: | Weldon 19 mm 3/4 |
| Celková délka: | 63mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





