Kotúčová stolná píla Hikoki C10RJWAZ
Kód: C10RJWAZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kotúčová stolná píla Hikoki C10RJWAZ
- Stolová okružná píla s priemerom kotúča 254mm.
- Funkciamäkkého štartu.
- Ochrana proti preťaženiu.
- Elektrická brzda - zastaví motor a pílový kotúč do 3 sekúnd.
- Perfektná oporná plocha vďaka extra dlhému predĺženiu stola.
- Robustný univerzálny pod stôl s kolieskami pre ľahkú prepravu.
- Jednoduché nastavenie uhla pokosu a hĺbky rezu pomocou veľkých ovládacích tlačidiel.
- Úložný priestor pre náradie.
- Na prístroji je k dispozícii adaptér na odsávanie prachu pre externé odsávanie (vnútorný priemer 36mm).
- Veľkosť stola 730x559 mm, rozšíriteľný na maximálne 880x709mm
Rozsah dodávky stolovej píly Hikoki C10RJWAZ
- pílový kotúč
- podstavec
Kľúčové funkcie a vlastnosti stolovej kotúčovej píly Hikoki C10RJWAZ
Oblasť použitia stolovej kotúčovej píly Hikoki C10RJWAZ
Pozdĺžne a priečne rezy
- do tvrdého dreva
- do mäkkého dreva
- do drevotrieskových a drevovláknitých dosiek
- do hliníkových profilov a plastu (pri použití príslušných pílových kotúčov)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kotúčové píly na drevo |
|---|---|
| EAN: | 4966376334483 |
| Značka: | Hikoki |
| ? Příkon: | 1 500 W |
| ? Filtrovací příkon: | 1 500 - 1 999 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| ? Max. prořez 90/45°: | 79/57 mm |
| Průměr kotouče: | 254 mm |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Typ pily: | Stolní kotoučové pily na dřevo |
| Typ napájení: | Elektrické |
| Rychlost bez zatížení: | 4 500 ot./min. |
| Paralelní doraz (pravý): | 889 mm |
| Paralelní doraz (levý): | 559 mm |
| Rozsah zkosení: | 0 - 46 ° |
| Rozměr stolu: | 730 x 559 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KOKI Czech s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Královická 1793, 250 01 Brandýs nad Labem |
| E-mail : | CZ-info@koki-group.com |












