Multifunkčné náradie EXTOL CRAFT 417225
Kód: 417225Súvisiaci tovar
Súprava multifunkčného náradia (4ks) na kov a drevo EXTOL PREMIUM
Skladom u dodávateľa
15,68 € bez DPH
18,97 €
Súprava multifunkčného náradia (4ks) na obklady EXTOL PREMIUM
Skladom u dodávateľa
15,68 € bez DPH
18,97 €
Súprava multifunkčného náradia (4ks) FERM OTA1007
Skladom v eshope
13,60 € bez DPH
16,46 €
4 kusy 1 x 35 mm pílový list (drevo/plast) 1 x 35 mm pílový list (drevo/kov) 1 x nôž škrabací 1 x 80 mm pílový výsek
Súprava multifunkčného náradia (8ks) univerzál EXTOL PREMIUM
Skladom u dodávateľa
24,88 € bez DPH
30,11 €
Súprava multifunkčného náradia (3ks) na drevo EXTOL PREMIUM
Skladom u dodávateľa
8,52 € bez DPH
10,31 €
Trojuholníková rašpľa EXTOL PREMIUM tvrdokov 78 mm
Skladom u dodávateľa
6,99 € bez DPH
8,46 €
Segmentový pílový kotúč na kov EXTOL PREMIUM HSS 88 mm
Skladom
(4 ks)
7,16 € bez DPH
8,66 €
Pílový zanorovací list na drevo (2ks) EXTOL PREMIUM HCS 65 mm
Skladom u dodávateľa
7,50 € bez DPH
9,07 €
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multifunkčné náradie |
|---|---|
| Značka: | EXTOL CRAFT |
| ? Příkon: | 300 W |
| ? Filtrovací příkon: | 100 - 499 W |
| ? Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Počet kmitů: | 15 000 - 22 000 /min |
| Úhel oscilace (oboustranný): | 3° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





