Praktická taška - Bosch
Kód: 1619BZ0100Podrobný popis
Praktická taška - Bosch
- praktická taška Bosch s vodotesným plastovým dnom
- vhodná pre náradie aj na cesty a športové aktivity
- 3 postranné vrecká
Dodatočné parametre
| Kategória: | Boxy a tašky na náradie |
|---|---|
| EAN: | 3165140843782 |
| Značka: | BOSCH |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Výška: | 280 mm |
| Délka: | 480 mm |
| Šířka: | 280 mm |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch odbytová s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Radlická 350/107d, 158 00 Praha 5 |
| E-mail : | kontakt@cz.bosch.com |





