Aku příklepová vrtačka - Bosch Advanced impact 18 + aku lampa Bosch ZDARMA !
Kód: 06039B5104Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky s příklepem |
|---|---|
| EAN: | 4053423203943 |
| Značka: | BOSCH Home & Garden |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| ? Max. kroutící moment: | 39 Nm |
| ? Max. vrtací výkon do dřeva: | 35 mm |
| ? Max. vrtací výkon do oceli: | 13 mm |
| ? Max. vrtací výkon do zdiva: | 11 mm |
| ? Počet akumulátorů: | 0 |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový motor |
| Volnoběžné otáčky (1. stupeň/2. stupeň): | 0 – 450 / 1 500 ot/min |
| Max. krouticí moment měkký/tvrdý šroubový spoj: | 22 / 36 Nm |
| Stupně krouticích momentů: | 20 |
| Max. frekvence příklepů: | 22 500 min–1 |
| Sklíčidlo: | 13 mm rychloupínací sklíčidlo |
| Ø šroubů: | 10 mm |
| Hmotnost nářadí s akumulátorem: | 1,1 kg |
| Záruka (základní): | 2 roky |
| Záruka (prodloužená): | 3 roky |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





