Aku příklepové vrtačky

Myslíte-li to s vrtáním alespoňt trochu vážně, potřebujete nejen výkonnou vrtačku, ale také funkci příklepu. Jedině tak zvládnete vrtání do tvrdých materiálů včetně betonu.

Výhody aku vrtačky s příklepem

Výkonné aku vrtačky s příklepem zpravidla pracují s vyšším napětím a silným motorem, díky čemuž dosahují vysokého točivého momentu. Doporučujeme volit bezuhlíkový (brushless) motor, který je jednoznačným trendem, zaručuje vyšší efektivitu provozu a několikanásobnou životnost proti uhlíkovým motorům.

Stěžejní součástí příklepové aku vrtačky je akumulátor, proto se při výběru seznamte také s jeho parametry. Nejlepších vlastností dosahují akumulátory lithium-iontové (Li-ion).

Zvolíte-li kvalitní aku vrtačku s příklepem, získáte tak spolehlivý nástroj, který zvládne i náročnou profesionální práci včetně častého vrtání do oceli nebo betonu aniž by vás obtěžoval nutností manipulovat s elektrickým kabelem. Přitom lze aku vrtací šroubovák samozřejmě také používat na práci se šrouby a vruty, a to i v případech vyžadujících vysoký utahovací moment.

V našem e-shopu najdete prvotřídní aku vrtačky renomovaných značek AEG, Bosch, Makita, Hitachi nebo Milwaukee.

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 46 položek celkem

Stránka 1/1