Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3600 hodnocení
5
3529x
4
62x
3
8x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Výpis hodnocení

LF Avatar autora Ladislav Fuchs Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2025
opravdu bleskové dodání, vše v pořádku...
JK Avatar autora Jaroslav Kovářík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2025
+ Rychlé vyřízení
IH Avatar autora Ivana Hladíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2025
LČ Avatar autora Lucie Čápová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.8.2025
AD Avatar autora Aleš Dostál Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2025
DS Avatar autora Dana Svatá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2025
LF Avatar autora Lenka Fialová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2025
DB Avatar autora David Bajcsy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2025
OS Avatar autora Ondrej Savka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2025
JV Avatar autora Josef Vinter Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2025
MM Avatar autora Miroslava Müllerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2025
DŠ Avatar autora David Školník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.7.2025
P Avatar autora Peter Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.7.2025
Super
VB Avatar autora Viliam Bittmann Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.7.2025
Super rýchle dodanie, bez poplatkov za prepravu. Lacnejšie ako na Slovensku. Za mňa TOP.
MB Avatar autora Martin Bulava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2025
Super
AK Avatar autora Alfred Knopp Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2025
Fachčí betelně!
MT Avatar autora Martin Taraba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2025
PV Avatar autora Pavel Vystrčil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2025
Velmi dobre citelny display.
PB Avatar autora Petr Bena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2025
EK Avatar autora Eva Képesová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2025

Ovládací prvky výpisu

3600 položek celkem