Bosch

Německá společnost Bosch se sídlem v německém Stuttgartu se zabývá vývojem a výrobou profesionálního nářadí pro každodenní práci, které patří k naprostou špičku a tomu také odpovídá důraz na kvalitu a bezpečnost jednotlivých druhů nářadí. V portfoliu značky Bosch naleznete nářadí pro každou situaci. Ať už jste tedy profesionál, který potřebuje ke své práci spolehlivého parťáka s vysokým výkonem pro každodenní nasazení v extrémních podmínkách, nebo hobby nadšenec, který ocení kvalitní nástroj, nemůžete při volbě nářadí od značky Bosch šlápnout vedle.


Benefity značky Bosch zakoupené u nás.

Možnost prodloužení záruky na 3 roky.

 Platí na veškerý sortiment značky Bosch.

Registrace stroje na https://webapp.bosch.de/warranty/ a to do 4 týdnů od zakoupení stroje.


Heavy Duty nářadí BOSCH

Profesionální nářadí pro nepřetržitý, náročný provozBezkonkurenční výdrž, spolehlivost a nejlepší výkonnost ve své třídě. Všechny výrobky Heavy Duty jsou poháněny inovacemi a technologií, která vydrží vše.


Akumulátorové nářadí Bosch

Společnost Bosch patří mezi špičku co se týče nářadí napájené lithium-iontovou technologií akumulátorových článků. Akumulátorové nářadí Bosch je kombinací vysokého výkonu, nízké hmotnosti a vynikající ergonomie. Akumulátorové články jsou poté kompatibilní napříč všemi stroji v daném systému 12 a 18V.

BITURBO bezuhlíková technologie

Revoluční výkon nového akumulátorového nářadí BITURBO Brushless poskytuje extrémní výkon, který můžete cítit.

Extrémní robustnost

  • Díky magnetům se slinutým povrchem, které přenáší veškerou sílu a zajišťuje maximální točivý moment.
  • Výkonný koncept radiálního ventilátoru zajišťuje optimální chlazení a tím zajišťuje výdrž nářadí. Motorem a elektronikou proudí asi 1000 litrů vzduchu za minutu.

Vysoce výkonná baterie odpovídající výkonu 1 600 W elektrického nářadí.

  • O 87 % vyšší výkon ve srovnání s běžnou baterií – díky nejnovější technologii článků v kombinaci s inteligentní technologií baterie Bosch.
  • Kompatibilní se všemi novými i stávajícími 18V elektrickým nářadím a nabíječkami Bosch Professional.
  • O 135 % delší životnost ve srovnání se standardní baterií díky vylepšené technologii COOLPACK 2.0 zabraňující přehřátí baterie.

 


Elektrické nářadí Bosch

Elektrické nářadí Bosch patří mezi špičku na trhu, které splňuje ty nejvyšší očekávání co se týče kvality, odolnosti, přesnosti a rychlosti. Jejich uplatnění nalezne profík na stavbě stejně jako domácí kutil, který vyžaduje od nářadí preciznost a kvalitu. V portfoliu značky Bosch naleznete elektrické nářadí pro všechny činnosti jako je broušení, řezání, vrtání či šroubování a mnohem více. 

 

V portfoliu elektrického nářadí Bosch naleznete například výkonná sekací, bourací nebo kombinovaná kladiva vhodná pro náročné každodenní nasazení na stavbě či při různých rekonstrukcí. 

V kategorii do 2 kg se nachází kombinovaná kladiva se třemi funkcemi (vrtání, sekání nebo vrtání s příklepem). Častou součástí balení je potom výměnná hlavička pro válcové stopky. Tyto kladiva jsou ideální volbou pro stropní práce. Pro bourací práce jsou poté vhodné robustní demoliční kladiva, které představují rychlý a spolehlivý nástroj pro zpracování betonu.

 


 

 

 

Mezi další vysoce výkonné a oblíbené nářadí v portfoliu značky Bosch patří úhlové brusky různých průměrů a výkonnostních tříd vhodné pro broušení nebo dělení široké škály materiálů.

Pro práci se dřevem nalezneme v portfoliu značky Bosch okružní pily s různými průměry kotouče, nebo přímočaré pily či pily ocasky.

 

 


 

Obráběcí a dílenské nářadí Bosch

V portfoliu obráběcích strojů Bosch naleznete pokosové (kapovací pily) různých průměrů kotouče pro precizní řezy pod úhlem. Mezi další oblíbené dřevoobráběcí stroje poté patří stolní pily Bosch, které naleznou uplatnění jak na stavbě tak i v domácí dílně. 

Pro perfektní pořádek na pracovišti poslouží průmyslové vysavače Bosch různých kapacit od 15 - 50l s funkcí oklepu filtru a možností připojení nářadí za pomocí 12V zásuvky nebo pro odsávání pilin.

 

 


Měřící technika Bosch

Společnost Bosch patří mezi špičku co se týče měřící techniky.

Profesionální nivelační přístroje značky Bosch přinášejí pohodlí a přesnost při každé nivelační práci na stavbě – i na delší vzdálenosti. Minimalizují vynaložené úsilí a maximalizují efektivitu – a pozdvihnou tvou výkonnost na zcela jinou úroveň. S laserovými dálkoměry je dosažení přesnosti hračka. Dálkoměry Bosch zaručují rychlé a přesné výsledky při každém měření, usnadňuje práci a zajišťuje preciznost každý den.

 

ODOLNOST PROTI NÁRAZU

Extrémní podmínky na stavbě nepředstavují pro měřicí přístroje Bosch žádný problém. Jsou totiž tak robustní, že bez poškození zvládnou i pády a nerovné přepravní cesty. Díky tomu se můžeš plně soustředit na svou práci. Ušetří ti to nejenom nervy, ale i čas a peníze.

 

   

 


OCHRANA PROTI VODĚ A PRACHU

Měřící přístroje Bosch jsou chráněné proti stříkající vodě a prachu a lze je používat při jakémkoli počasí uvnitř i venku. Naše přístroje tak můžeš ovládat i v mokrých a špinavých rukavicích a dají se bez problémů vyčistit. Tím ušetříš čas a náklady na opravu.

 

   

 


ÚŽASNÁ PŘESNOST

Měřicí přístroje Bosch jsou nejen mimořádně robustní, ale i absolutně přesné. Zabezpečujeme to jednak pomocí našich vysoce výkonných senzorů, jednak kontrolou funkce všech měřicích přístrojů na konci výrobních procesu. Díky tomu budeš s našimi robustními a přesnými měřicími přístroji nejlépe vybavený pro co možná nejefektivnější práci.