Elektrický šroubovák EXTOL PREMIUM ESD 500

Kód: 8890501
2 190 Kč –9 %
Elektrický šroubovák EXTOL PREMIUM ESD 500
2 190 Kč –9 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

   

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Charakteristika

Vhodný pro upevňování sádrokartonových desek a měkkého dřeva. Nízká hmotnost a pohodlná rukojeť vám umožní pracovat bez velké námahy.

Hlavní přednosti 

  • max. kroutící moment 6Nm

 

Nářadí Extol premium

Extol Premium je typickým představitelem třídy Master. Na rozdíl od hobby nářadí, jehož jediným parametrem je často cena, konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.
Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek.

 

Kvalita ukrytá uvnitř

Na rozdíl od hobby kategorie jsou veškeré namáhané díly nářadí Extol Premium vyrobeny z cementované kalené oceli legované chromem, vanadem, niklem a titanem a zaručují tak dlouhou životnost. Kvalitní ložiska jsou u modelů s předpokladem vysokého zatížení uložena v patentovaném systému tlumícím vibrace.

 

Spolehlivý motor

Motor je srdcem každého elektronářadí. U Extol Premium je samozřejmostí vinutí z tepelně odolné mědi a komutátory s příměsí stříbra, které zajišťují vynikající výkon a eliminují přehřívání motoru.

 

Příjemný pocit při práci RUBBER PAINT

Při výrobě většiny modelů je použita technologie nástřiku povrchové vrstvy na bázi gumy, díky němuž je kontakt ruky se strojem při práci příjemnější a spolehlivější. Ergonomické rukojeti jsou kromě toho doplněny protiskluzovými a antivibračními prvky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické šroubováky
Hmotnost: 2.14 kg
? Příkon: 500 W
? Napětí: 230 V
? Max. utahovací moment: 6 Nm
značka: EXTOL PREMIUM
hmotnost: 1,6kg
max. průměr vrutu do sádrokartonu: 8mm (5/16)
max. průměr samořezného šroubu: 8mm (5/16)
otáčky: 0-1600/min
unašeč nástroje: 1/4 šestihran
Značka: EXTOL PREMIUM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: