Digitální elektrocentrály

Nejprodávanější

Invertorová elektrocentrála Scheppach SG 2500i
 
12 999 Kč
(10 743 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Invertorová elektrocentrála Scheppach SG 2500i
10 743 Kč bez DPH
12 999 Kč

Invertor je postaven na nejmodernější technologii. Motor je propojen s alternátorem, vyrábějícím střídavý proud. Ten však, jako u běžných generátorů, nenapájí spotřebiče přímo,...

Kód: 5906226901

Digitální elektrocentrály díky inovativnímu řešení motoru a použití invertorové technologie dosahují optimálního výstupu napětí. Digitální elektrocentrály dále disponují systémy automatické ochrany před přetížením či poklesem hladiny oleje. Mezi další benefity digitálních elektrocentrál patří nízká hmotnost, kompaktní rozměry a tichý chod. Digitální elektrocentrály naleznou uplatnění jak při napájení domácích spotřebičů a jemné elektroniky, tak i jako výkonný zdroj elektrické energie na chatě, lodi či na cestách.

Inteligentní regulace otáček

Digitální elektrocentrály v naší nabídce disponují inteligentní funkcí regulace otáček v závislosti na spotřebě. Díky tomuto inovativnímu řešení je schopna být elektrocentrála až o 40 % ekonomičtější oproti běžným elektrocentrálám. 

  Klíčové parametry digitálních elektrocentrál

Před koupí digitální elektrocentrály je nejdříve potřeba zvážit účel použití a klíčové parametry.

  • Výkon: jedná se o zásadní parametr, který udává výkon digitální elektrocentrály úzce související se spotřebiči a nářadím, které lze za pomocí elektrocentrály napájet. V tomto případě se lze setkat s dvěma různými ukazateli výkonnosti a to maximální výkon, neboli krátkodobý a provozní výkon, neboli dlouhodobý. 
  • Maximální výkon motoru: je nejčastěji udáván ve wattech (W) a udává výkon motoru digitální elektrocentrály.

Spotřeba a objem nádrže: tento parametr je ukazatelem spotřeby, nejčastěji udávaný jako l/w (objem spotřebované pohonné hmoty elektrickou energii udávanou ve wattech).

  Chcete odborně poradit s výběrem digitální elektrocentrály? Kontaktujte nás!