Holzstar

Produkty značky Holzstar patří do portfolia německá společnosti Stürmer, která se zabývá výrobou profesionálních obráběcích strojů. Značka Holzstar je synonymem pro kvalitní dřevoobráběcí stroje vhodné ke každodennímu pracovnímu nasazení jak pro nadšené kutily tak i pro profesionální dílny. Ve výčtu produktů značky Holzstar nalezneme vše pro práci se dřevem.

 


 

 Hoblovky s protahem Holzstar

Velice oblíbeným nástrojem při práci se dřevem je zcela jistě hoblovka. V tomto případě Holzstar nabízí široké portfolio hoblovek s funkcí protahu pro snadné opracování dřevěných desek a hranolů.

Ve výčtu hoblovek Holzstar nalezneme jak stolní malé hoblovky vhodné do domácí dílny či na zahradu, tak i robustní stacionární hoblovky, které naleznou uplatnění v profesionálních dřevoobráběcích dílnách. Všechny hoblovky disponují automatickým posuvem a koncovkou pro připojení odsavače.


 Pokosové pily Holzstar

Pro přesné a precizní řezy pod úhlem nalezneme v portfoliu produktů značky Holzstar kvalitní pokosové pily s funkcí pojezdu pro zpracování větších obrobků.

Samozřejmostí jsou boční vytahovací dorazy, laser pro přesné vedení linie řezu či sběrný vak pro piliny. Hlava pokosových pil lze poté naklánět plynule na obě strany.

 


Kotoučové pily Holzstar

Mezi další produkty značky Holzstar patří kotoučové pily. Jejich uplatnění nalezneme v jak v domácích dílnách tak i dílnách profesionálních či na stavbách. Mezi hlavní benefity patří robustní konstrukce, kvalitně zpracované klíčové prvky a intuitivní ovládání.

V případě kotoučových pil lze vybírat z velkého množství - od menších pil disponující velkou mobilitou až po robustní stacionární pily vhodné pro opracovávání velkých kusů dřeva. Samotnou kapitolu poté tvoří formátovací pily s posuvným ramenem, funkcí předřezu a dalšími prvky usnadňující práci.


 Dřevoobráběcí brusky Holzstar

Brusky na dřevo od společnosti Holzstar naleznou uplatnění v každé stolářské dílně.

Jejich hlavním benefitem je velký rozsah práce a to na malém prostoru. V portfoliu brusek značky Holzstar nalezneme válcovépásové či kombinované brusky s bohatým příslušenstvím.


 Frézky na dřevo Holzstar

Mezi další stroje bez kterých se neobejde žádná dřevoobráběcí dílna patří truhlářské frézky. V tomto případě nalezneme v portfoliu značky Holzstar robustní stacionární frézky s kvalitním stolem z šedé litiny a plynule nastavitelnými úhlovými dorazy.

Mezi benefity spodních frézek patří snadná a rychlá změna otáček za pomocí řemene.


 

Pásové pily na dřevo Holzstar

Mezi další hojně využívané stroje při práci se dřevem patří jednoznačně pásové pily. V tomto ohledu značka Holzstar nabízí pásové pily různých velikostí pro profi i hobby dílny.

Benefitem je poté možnost volby mezi dvěma rychlostmi řezu.


 

Soustruhy na dřevo Holzstar

Mezi další produkty Holzstar poté patří kvalitně zpracované soustruhy na dřevo pro opracování válcových obrobků s možností prodloužení lože.


 

Odsavače Holzstar

Nejen při hoblování přijdou vhod odsavače třísek a hoblin, které nevyhnutelně vznikají pří práci se dřevem. V tomto případě nalezneme v nabídce značky Holzstar odsavače pilin s různými výkony a objemem vaku na piliny.

Mezi benefity odsavačů Holzstar patří vysoký sací výkon tichý chod.


 

Multifunkční stroj Holzstar

Holzstar jako jeden z mála na trhu nabízí multifunkční stroj pro široký rozsah práce se dřevem. UMK 6 představuje několik strojů v jednom kompaktním zařízení a to - spodní frézkusrovnávací hoblovku s protahemkotoučovou pilu a dlabačku.

Ke stroji lze připojit odsávací zařízení a lze k němu přikoupit podstavec pro snadnou manipulaci.