Nůžky zahradnické, 205mm, na stříhání větví do průměru 20mm, HCS, EXTOL PREMIUM
Kód: 8872108Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| EAN: | 8595126915724 |
| Značka: | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost: | 0,252 kg |
| Materiál: | SK5 |
| Technické parametry: | 205mm |
| Doplňující parametr: | na stříhání větví do průměru 20mm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





